Reklama

Podglądacz w Kolbuszowej? Czy policja dostała takie sygnały od klientów basenu Fregata?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Podglądacz w Kolbuszowej? Czy policja dostała takie sygnały od klientów basenu Fregata? - Zdjęcie główne

Czy do kolbuszowskiej policji dochodziły sygnały o osobie, która miałaby "podglądać" osoby na basenie? | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sieci pojawiła się informacja, że korzystających z krytej pływalni Fregata w Kolbuszowej, ktoś podgląda. Sprawdzamy, czy takie zgłoszenie, klienci basenu zgłosili policji, czy skończyło się tylko na ostrzeżeniach w internecie.

- Uwaga podglądacz grasuje na basenie w Kolbuszowej - napisała jedna z internautów. Informacja ta trafiła do sieci wczoraj (środa, 28 grudnia). 

Część z komentujących tłumaczyła, że może być to na przykład jeden z rodziców czekających na swoje dziecko i nie każdy, kto stoi pod basenem jest podglądaczem. Dla innych zachowanie mężczyzny nie do końca jest normalne i nie chcieliby, aby takie zachowania uszły komuś na sucho.

 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Jolantą Skubisz-Tęczą, rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Przedstawicielka mundurowych poinformowała, że w okresie od 1 stycznia 2022 roku do dzisiejszego dnia do lokalnej komendy nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące niewłaściwego zachowania mężczyzn lub mężczyzny w rejonie krytej pływalni Fregata w Kolbuszowej.

- Przypominamy, że mieszkańcy, czy osoby, które są świadkami  przestępstw, wykroczeń lub zdarzeń mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa innych ludzi,  powinni skorzystać z możliwości bezpośredniego zgłoszenia interwencji pod nr 112

- podkreśliła oficer prasowy. Niezależnie od powyższego, rejon basenu jest objęty szczególnym zainteresowaniem kolbuszowskich policjantów, którzy codziennie w godzinach popołudniowo - wieczornych patrolują okolice Fregaty z uwagi na zgłoszenia nanoszone na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zgłoszenie przez mieszkańców, dotyczą kategorii: „gromadzenia się małoletnich zagrożonych demoralizacją” oraz odbywania się w tym miejscu „nielegalnych rajdów samochodowych”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy