Reklama

Po worki na śmieci musisz pójść do urzędu

Opublikowano:
Autor:

Po worki na śmieci musisz pójść do urzędu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 20 grudnia (piątek), w budynku przy ul. Piekarskiej w Kolbuszowej, będą wydawane pakiety worków do segregowania dla mieszkańców miasta.

Jak czytamy na stronie urzędu, w związku zmianą przepisów ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wszyscy właściciele nieruchomości jednorodzinnych objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wytwarzanymi w gospodarstwach domowych, powinni odebrać wspomniane pakiety worków. 

Na tym jednak nie koniec. Oprócz worków dostaną oni także pakiety kodów kreskowych służących do opisania wspomnianych worków i posiadanych pojemników.

Aby je otrzymać należy pójść do biura urzędu miejskiego mieszczącego się przy ul. Piekarskiej 15.  Można je będzie otrzymać w godzinach od 8 do 16 (poniedziałek) oraz od 7.30 do 15.30 (od wtorku do piątku). 

Co ważne, informacja ta dotyczy jedynie mieszkańców Kolbuszowej a nie sołectw gminy Kolbuszowa. Krzysztof Matejek, sekretarz gminy wyjaśnia nam, że do sołectw urzędnicy pojadą z pakietami worków do rozdania. Kiedy? To zostanie jeszcze ustalone. O konkretnych terminach na pewno poinformujemy. 

CZYTAJ TEŻ: Może być problem z kolorowymi workami na opady

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE