Reklama

Po śmierci żony zrobił coś niesamowitego. Można to obejrzeć na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor:

Po śmierci żony zrobił coś niesamowitego. Można to obejrzeć na Podkarpaciu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Serce z Bóbrki wiąże się z właścicielami Hotelu Solinianka. Ona była Polką, on pochodził z Indii. Pomimo różnic kulturowych połączyła ich miłość, a osiedlili się w Bieszczadach.

Po pewnym czasie zaczęli budować hotel, ale zupełnie inny niż pozostałe obiekty. Chcieli stworzyć miejsce, w którym  ich goście będą mogli odpocząć od pędu życia, odstresować się, skorzystać z masaży rodem z Indii itd. Tak powstała Solinianka Villas & Spa. Później udało im się dokupić kilka hektarów ziemi wraz z lasem sięgającym do szczytu  Suchego Berda.

 


 

Planowali wybudować tam kolej linową, gdzie w zimie można by było jeździć na nartach, a przez cały rok z wieży widokowej na szczycie podziwiać  2 zalewy (Myczkowiecki i Soliński) wraz z zaporami i okolicznymi wzgórzami.

Niestety wieloletnie starania Marii nie przyniosły efektu, gdyż...  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE