Reklama

Po raz 10. wybieramy Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ewa Kopeć została Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego roku 2019. Fot. Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

Po raz 10. wybieramy Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego - Zdjęcie główne

foto Ewa Kopeć została Wolontariuszem Powiatu Kolbuszowskiego roku 2019. Fot. Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kandydatów do tego zaszczytnego tytułu można zgłaszać do 11 stycznia.

Podstawowym kryterium nominowania kandydatów do konkursu jest definicja wolontariatu, według której wolontariat to bezpłatne, świadome i dobrowolne działanie na rzecz innych osób oraz instytucji, wykraczające poza więzi rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

Wolontariusz to także każda osoba, która dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonuje świadczenia na rzecz organizacji, instytucji i osób indywidualnych.

- Naszym zamiarem jest, aby tytuł "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" stał się prestiżowym wyróżnieniem honorującym wolontariuszy podejmujących bezinteresowną aktywność na terenie powiatu kolbuszowskiego na rzecz jego mieszkańców

- wyjaśnia Barbara Żarkowska, przedstawicielka kolbuszowskiego starostwa.

Wnioski nominacyjne należy składać w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej (przy wejściu głównym), w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" lub przesłać na adres: [email protected] Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje starosta kolbuszowski.

Rok temu tytuł Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego 2019 roku otrzymała Ewa Kopeć z Huty Komorowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy