Reklama

Reklama

Po raz dziesiąty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Festiwal Turystyczny z przeglądem piosenki

Opublikowano: śr, 3 paź 2018 21:31
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tym roku odbędzie się on 5-6 października w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Reklama

W jego ramach odbędzie się VIII Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. Będziemy podróżować m.in. przez Polskę nieznanymi szlakami wraz z Patrykiem Świątkiem, a w podróż po Afryce fiatem 126p zabierze nas Arkady Paweł Fiedler.

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Po imprezie odbędzie się koncert zespołu Wołosatki. Wstęp na cały festiwal jest wolny.

Organizatorami festiwalu są: Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra", Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa, Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.