Reklama

Piłkarze seniorzy w zaciętej walce w Cmolasie. - To jedyny taki turniej na Podkarpaciu - zaznaczają Kaziki

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za nami ósma edycja Turnieju Mikołajkowego w Cmolasie, gdzie co roku, do mocnej rywalizacji, zgłaszają się starsi panowie. Czwarty raz był to turniej dla zawodników powyżej 50 lat.

- To jedyny taki turniej na Podkarpaciu – zaznaczają Kaziki. Prezes tego klubu, Kazimierz Wiącek, cieszy się, że mógł gościć kilka bardzo mocnych drużyn. Do Cmolasu przyjechały zespoły z Przybyszówki, Niska i Zakopanego. Wygrali goście spod Rzeszowa, drugie miejsce mieli zawodnicy z Zakopanego. Na trzecim miejscu uplasowały się kolbuszowskie Kaziki, czwarte miejsce zajął zespół z Niska. 

Specjalną nagrodę z okazji 60. urodzin otrzymał Marek Hałdaś z Kazików. Warto zaznaczyć, że gracz jeszcze do niedawna występował na trawiastych boiskach, stając do walki z o wiele młodszymi rywalami. Ostatni mecz, w barwach Zacisza Trześń, rozegrał w kwietniu 2016 roku.

- Ośmiu zawodników, którzy grali w Oldboys Przybyszówka, zdobyło w tym roku w barwach Polonii Rzeszów tytuł mistrzów Polski 50 + w Polanicy Zdroju – podkreślał Wiącek. Najlepszym bramkarzem turnieju został Marek Saleta z Oldboys Zakopane, a najlepszym zawodnikiem turnieju – Piotr Władek z Oldboys Nisko. - Po zakończonym turnieju odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci – podkreślał Wiącek.

To nie ostatni turniej Kazików w tym roku. Kolejny zaplanowano na 29 grudnia. W kolejnych tygodniach nasi "starsi chłopcy" też nie będą się nudzić. Mają w planie m.in. udział w turnieju walentynkowym w Nisku (14 lutego). Miesiąc później, w Cmolasie odbędzie się tradycyjny nocny turniej. W przyszłym roku Kaziki będą obchodzić jubileusz 15-lecia istnienia klubu. W planie jest turniej na nowym stadionie w Kolbuszowej (4 lipca).

Wyniki turnieju w Cmolasie (7 grudnia)

Zakopane – Kazki 2:1 Przybyszówka – Nisko 2:1 Kaziki – Nisko 7:1 Przybyszówka – Zakopane 2:2 Przybyszówka – Kaziki 3:0 Nisko – Zakopane1:2

Skład Kazików: Janusz Książek, Marek Hałdaś, Marek Puzio, Robert Stadnicki, Mirosław Marycki, Robert Trętowicz, Krzysztof Mitura, Grzegorz Fryc, Zygmunt Sokołowski, Michał Franczyk, Antoni Bąk. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE