Reklama

PIŁKA NOŻNA. Tomasz Zygmunt zamierza walczyć swoimi

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Tomasz Zygmunt zamierza walczyć swoimi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zacisze Trześń na półmetku rozgrywek zajmuje drugie, premiowane awansem miejsce. Trener Tomasz Zygmunt nie chce dokonywać zmian w kadrze.

- Nie potrzebujemy nowych zawodników, choć paru młodych straszy, że odejdą. Może przydałoby się wzmocnić zarówno obronę, pomoc, jak i atak, ale jak się nie uda, to nie będę rozpaczał – tłumaczy szkoleniowiec Zacisza.

Zespół ma duże szansę na powrót do A klasy po 9 latach walki na poziomie klasy B. Starsi kibice pamiętają czasy, gdy na boisku w Trześni ówczesny Strażak Niwiska walczył na poziomie klasy okręgowej (ostatnio sezon 2004/05).

Obecny zespół jesienią częściej wygrywał niż przegrywał (nie remisował). Ocena pierwszej rundy byłaby zdecydowanie wyższa, gdyby nie słabsza końcówka, w której podopieczni Tomasza Zygmunta przegrali aż trzy mecze z rzędu.

Sprawy nie ułatwiło kilka braków kadrowych i kontuzja ofensywnego lidera Trześni – Piotra Zielińskiego. – Czegoś nam zabrakło w tej końcówce. Z Dzikowcem popełniliśmy za dużo błędów w obronie. Najbardziej szkoda porażki z Łączkami Brzeskimi. Przegraliśmy 4:5 przy ponad stuprocentowej skuteczności gości, a sami zmarnowaliśmy jakiś 8 "setek" – wspomina Zygmunt.

Zacisze uległo liderowi na jego boisku 1:2. – W pierwszej połowie jeden z naszych chłopaków otrzymał czerwoną kartkę i mimo to po przerwie umieliśmy walczyć z Tempem jak równy z równym – oceniał Zygmunt, który jesienią nie miał kłopotów ze zmontowaniem składu na kolejne mecze o punkty.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE