Reklama

PIŁKA NOŻNA. Drużyny z powiatu kolbuszowskiego testowały nowych zawodników

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Drużyny z powiatu kolbuszowskiego testowały nowych zawodników - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bez względu na warunki atmosferyczne piłkarskie drużyny z naszego powiatu rozpoczęły serię meczów kontrolnych.

Lider dębickiej klasy okręgowej w pierwszym teście pokonał 2:1 na boisku ze sztuczną murawą w Nowej Wsi rywala z rzeszowskiej klasy okręgowej – Strug Tyczyn. Gole dla zespołu Rafała Leśniowskiego zdobywali Krystian Bik i Patryk Buda. Ten pierwszy to junior Stali Mielec (rocznik 2001) i najprawdopodobniej wzmocni Sokoła. 

W Kolbuszowej Dolnej będzie grał inny młodzieżowiec – Marcin Chmielowiec (kiedyś MKS Kolbuszowa, ostatnio JKS Jarosław). Po wypożyczeniu z Wisłoka Strzyżów wrócił Mateusz Prokop. Mimo absencji kilku zawodników (m.in. Mokrzyckiego, Prokopa, Orzecha i T. Chmielowca) szkoleniowiec Sokoła miał do dyspozycji 21 zawodników. Kolejny mecz kontrolny kolbuszowianie rozegrają 5 lutego na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie z Sokołem Sokołów Małopolski (g. 18).  

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE