Reklama

PIŁKA NOŻNA. Błękitni Siedlanka dokonali wzmocnień

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Błękitni Siedlanka dokonali wzmocnień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 20-letni Patryk Flis, 18-letni Eryk Gacek i 17-letni Adrian Soboń. Tych trzech zawodników ma pomóc Błękitnym Siedlanka w utrzymaniu w lidze. Trener Grzegorz Kuźma nie wyklucza kolejnych wzmocnień.

Ofensywny Patryk to brat Łukasza, jednego z najważniejszych zawodników zespołu z Siedlanki. Ostatnio zmagał się kontuzjami i nie pomógł swojej dotychczasowej drużynie – Vigorowi Trzęsówka.

– Ale teraz wraca do sił. Strzelał w B klasie mnóstwo bramek, wyróżniał się i wierze, że u nas też będzie sobie dobrze radził – zaznacza Kuźma. Gacek to obrońca. Latem ubiegłego roku został wypożyczony z Błękitnych do Floriana, ale w Ostrowach nie zaliczył ani jednego występu. – Nie wiem dlaczego, ale to już nie ma znaczenia. Teraz jest nam potrzebny – zaznacza Kuźma.

Do Siedlanki trafia również młody Adrian Soboń (pomocnik), który jesienią reprezentował barwy Przyłęka. Wcześniej próbował sił w grupach młodzieżowych Stali Mielec. Kuźma namawia do gry kolegę z boiska (z czasów występów Kolbuszowiance) Bogusława Cieślę (ostatnio grający trener Huraganu Przedbórz). Popularny "Jeżol" 1 marca skończy 48 lat, ale trener Błękitnych widziałby go w linii obrony.

– Rozmawiamy. Takiego obrońcę pewnie chciałaby każda drużyna w naszej lidze, ale jeszcze zobaczymy, czy uda się go namówić – zaznacza Kuźma, który powoli zamyka kadrę na rundę rewanżową. – Nie mogę wykluczyć innych wzmocnień – dodaje Kuźma. – Już jest nieźle, bo ci trzej nowi chłopcy podniosą poziom rywalizacji, da mi to wybór przy ustalania składu – cieszy się grający trener Błękitnych.

Z Siedlanki nikt nie odchodzi, choć ochotę na bramkarza Jacka Piętę miała Hucina, a gościnnie w meczu kontrolnych Ostrovii Ostrowy Baranowskie zagrał zaś Bogumił Leśniak.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE