Reklama

Pierwszy dzień jubileuszu 110-lecia LO w Kolbuszowej. Otwarcie wystawy okolicznościowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj (piątek, 10 czerwca) w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara w Kolbuszowej rozpoczęły obchody jubileuszu 110-lecia szkoły. Z tej okazji o godz. 15:30 otwarto specjalnie przygotowaną wystawę okolicznościową. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Jubileusz 110-lecia kolbuszowskiego liceum rozpoczął się dzisiaj (piątek, 10 czerwca) o godz. 15 odwiedzeniem grobów zmarłych nauczycieli, koleżanek i kolegów w asyście uczniów szkoły.

Pół godziny później, w budynku Liceum Ogólnokształcącego oficjalnie otwarto wystawę okolicznościową. Fotografie przenoszą nas do różnych lat. Zdjęcia pochodzą ze zbiorów pedagogów, m.in. Adama Kozubala, nauczyciela wychowania fizycznego w LO w Kolbuszowej oraz uczniów, którzy przesłali zdjęcia, odpowiadając tym samym na prośbę organizatorów obchodów.

Natomiast od godz. 16 do 20 absolwenci mieli czas na spotkania w klasach z dawnymi wychowawcami, nauczycielami oraz kolegami i koleżankami z roku.

Należy zaznaczyć, że dzisiejsze spotkania miały charakter okołojubileuszowy. Główne uroczystości odbędą się jutro (sobota, 11 czerwca). Po nabożeństwie w kolbuszowskiej kolegiacie wszyscy uroczyście przemaszerują do budynku liceum. Tam o godz. 11.30 rozpocznie się uroczysta gala na hali widowiskowo-sportowej, po której będzie można zwiedzić szkołę.

Program uroczystości:

Sobota (11 czerwca) - główne obchody jubileuszu 110-lecia

  • godz. 9 - złożenie kwiatów na grobach zmarłych nauczycieli
  • godz. 9.30 - msza św. w kolegiacie w Kolbuszowej
  • godz. 11 - przemarsz do liceum
  • godz. 11.30 - uroczysta gala w hali widowiskowo-sportowej przy LO w Kolbuszowej
  • godz. 12.30 - zwiedzanie szkoły i okolicznościowej wystawy
  • godz. 13 - spotkania absolwentów w klasach 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy