Reklama

Pierwsza sesja Rady Powiatu Kolbuszowskiego do zobaczenia w internecie. Film trwa prawie... 11 godzin

Opublikowano:
Autor:

Pierwsza sesja Rady Powiatu Kolbuszowskiego do zobaczenia w internecie. Film trwa prawie... 11 godzin  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 17 listopada, odbyły się pierwsze obrady rady powiatu nowej kadencji. Wybrano m.in. starostę. Nagranie wideo po raz pierwszy pracownicy starostwa udostępnili w internecie.

Jak informowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, szefem powiatu ponownie został wybrany Józef Kardyś (więcej w najbliższym Korso). Dostał 15 na 18 oddanych głosów. 

Obrady nowej kadencji rady po raz pierwszy były transmitowane na żywo. To wymóg nowelizacji przepisów. Niestety w przypadku opublikowanego nagrania, pozostawia ono wiele do życzenia.

Po pierwsze film trwa blisko 11 godzin, mimo że sesja była o wiele krótsza. Jak wynika z zamieszczonych na nagraniu dat, kamera została uruchomiona o godz. 1.19 w nocy a wyłączona o godz. 12.10. Przez pierwsze kilka godzin internauci mogą zobaczyć wnętrze starostwa...  nocą. 

Mimo, że bez problemu można zobaczyć co działo się na sali obrad w starostwie, to nic nie można usłyszeć oprócz szumu. Poinformowany przez nas o takiej sytuacji (w trakcie obrad) pracownik starostwa, stwierdził, że nic nie może zrobić, ze względu na to, że mikrofon zbierający dźwięk, jest znacznie oddalony od radnych. 

A tak, dla porównania, wyglądała relacja z sesji w Niwiskach, najmniejszej gminy w powiecie kolbuszowskim. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE