Reklama

Oszukują na "pokazach garnków". Nieświadomie zadzwonili do KORSO!

Opublikowano:
Autor:

Oszukują na "pokazach garnków". Nieświadomie zadzwonili do KORSO! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W pobliskim mieście organizowane są "pokazy garnków" - stare oszustwo, przez które mnóstwo starszych osób straciło olbrzymie pieniądze. Jedna ze restauracji udostępnia im salę, cała sytuacja została nagłośniona przez użytkowników Wykopu. Dzień po opisaniu nadchodzącego wydarzenia, oszuści sami do nas zadzwonili, nie wiedzieli, że rozmawiają z dziennikarzami.

O całej sprawie dowiedzieliśmy się najpierw ze znanego portalu Wykop. Później jednak oszuści sami do nas zadzwonili, mając nasz numer prawdopodobnie w swojej bazie. Najwyraźniej nie zdawali sobie sprawy z tego, iż telefonują do dziennikarzy - rozmawiał z nimi redaktor naczelny. Udaliśmy się do restauracji udostępniającą salę i poprosiliśmy o ich komentarz. Rozmawialiśmy także z osobą, która brała proceder w podobnych wydarzeniach.

  ZOBACZ KOMENTARZ RESTAURACJI I CZYTAJ WIĘCEJ >>  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE