Reklama

Ostrovia chce wzmocnić obronę. Szuka godnych następców Damiana Parysa i Kamila Przybyło

Opublikowano:
Autor:

Ostrovia chce wzmocnić obronę. Szuka godnych następców Damiana Parysa i Kamila Przybyło  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Odszedł Damian Parys, raczej nie zostanie drugi ze środkowych obrońców Kamil Przybyło. Ostrovia Ostrowy Baranowskie szuka godnych zastępców.

Zespół Roberta Szalonego do treningów wróci 17 lipca. Pierwsze gry kontrolne zaliczy w ramach rozgrywek o puchar wójta gminy Cmolas. – Mam w planie jeszcze sparing z Huraganem Przedbórz (5 sierpnia) – mówi Szalony.

Liga ruszy w drugi lub trzeci weekend sierpnia, ewentualnie w świąteczną środę – 15 sierpnia.

Do beniaminka czwartej ligi – Sokoła KD – odszedł Damian Parys. Ze względu na kontuzję kolana pod znakiem zapytania stoi dalsza gra w piłkę Kamila Przybyło. Były zawodnik m.in. Czarnych Trześń może również wzmocnić Radomyślankę Radomyśl Wielki. – Dlatego rozglądam się za solidnymi obrońcami. Nie nastawiam się jednak, że przyjdzie mi to łatwo. Ciężko było namówić kogoś do walki w klasie okręgowej, a co dopiero teraz, gdy będziemy się kopać jeszcze niżej – opisuje popularny "Robin".

Ostrowom prawdopodobnie nie pomoże już Jakub Maciąg. – Chłopak już od pewnego czasu pracuje w Krakowie i pewnie poszuka sobie jakiegoś klubu w Małopolsce – ubolewa Szalony. Na szczęście zostać ma Andrzej Świst. – Zostanie dziura po Damianie, Kamilu czy Kubie, ale będziemy się starać wprowadzić do drużyny młodych zawodników – mówi "Robin".

Sympatycy Ostrovii po cichu liczą, że ich zespół będzie się liczył w walce o powrót do klasy okręgowej. – Faworytami na pewno nie będziemy, nie ma też u nas żadnej presji. Chcemy być w czołówce, zaatakować z drugiego planu, większe szanse dałbym teraz Piłkarskim Nadziejom z Mielca czy Czarnym Trześń. Wszystko zweryfikuje boisko – zapowiada 41-letni Szalony, który najpewniej nadal będzie musiał łączyć obowiązki trenera z grą.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE