Reklama

OSP Komorów ze sprzętem za 16 tysięcy złotych. Co kupili druhowie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: OSP Komorów

OSP Komorów ze sprzętem za 16 tysięcy złotych. Co kupili druhowie? - Zdjęcie główne

Strażacy zainwestowali pieniądze w sprzęt ochrony osobistej. Co zakupiono? | foto OSP Komorów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komorowie (gm. Majdan Królewski) w ostatnim czasie pozyskali sprzęt o wartości 16 tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły z fundacji PGNiG. Co zakupili druhowie?

Druhowie z OSP Komorów od ponad tygodnia posiadają m.in. nowoczesne ubrania dla strażaków. Uroczyste przekazanie nowo zakupionego sprzętu nastąpiło na walnym zebraniu sprawozdawczym w dniu 22 stycznia.

W ramach pozyskanej dotacji z fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w wysokości 16 tys. złotych, druhowie zakupili po pięć sztuk ubrań specjalnych i latarek oraz tyle samo par butów specjalnych i rękawic do ratownictwa technicznego.

W przekazaniu sprzętu uczestniczyli m.in. Zbigniew Chmielowiec, poseł na sejm RP oraz st. bryg. Jacek Nita, Komendant Powiatowy PSP w Kolbuszowej.

- Podczas zebrania sprawozdawczego OSP Komorów druhowie zaprezentowali nowy sprzęt strażacki. Serdecznie dziękuję zarządowi fundacji PGNiG SA za wsparcie zakupu sprzętu, który z pewnością podniesie możliwości niesienia pomocy przez ochotników lokalnych społeczności

- napisał na swoim profilu poseł Chmielowiec.

Druhowie z Komorowa w 2021 roku wyjeżdżali do zdarzeń na terenie powiatu kolbuszowskiego i gminy Majdan Królewski sześć razy. Natomiast rok wcześniej interweniowali dziewięć razy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy