Reklama

Ośmioletni mistrz akordeonu

Opublikowano:
Autor:

Ośmioletni mistrz akordeonu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ma zaledwie osiem lat, ogromny talent i jeszcze większe serce do muzyki. Od sobotniego wieczoru (3 września) jego imię i nazwisko jest na ustach tysięcy Polaków. Michałek Stochel z Zarębek swoim występem w „Mam talent” udowodnił, że jest prawdziwym wirtuozem akordeonu.

Z Michałkiem i jego mamą spotkałam się w minioną sobotę (10 września) w miejscu wyjątkowym – Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej. To właśnie w tej placówce od niecałych dwóch lat młody muzyk doskonali swoje umiejętności. Uczniowie i pracownicy tego dnia witali chłopca jak prawdziwą gwiazdę. Wszystko za sprawą jego występu w najnowszej edycji programu „Mam talent”, który mogliśmy zobaczyć w pierwszą sobotę września w TVN-ie. Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska nie mieli wątpliwości, że młody akordeonista powinien znaleźć się w kolejnym etapie. Choć od emisji odcinka minął już tydzień, emocje z tym związane jeszcze nie opadły. Chłopiec i jego mama na słowa pochwały reagowali lekkim zawstydzeniem i wzruszeniem. W końcu, jak mówili, Michałek tylko pokazał, jak umie grać. A że robi to niesamowicie, to już inna historia.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE