Reklama

Oliwia wygrała „niebieski” ranking

Opublikowano:
Autor:

Oliwia wygrała „niebieski” ranking - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowianka wystąpiła w kolejnych turniejach o Puchar Agnieszki Radwańskiej, które rozgrywano w Poznaniu.

Podopieczna Włodzimierza Pikulskiego wygrała turniej w kategorii czerwonej (rocznik 2008).

Oliwia najpierw ograła grupowych rywali (10/1 z Marianną Śmigaj, 10/3 z Goranem Brzózką, 10/2 z Nadią Jasińską i 10/4 z Marcinem Dzikowskim), a w fazie play-off nie dała szans: Antoniemu Gajewskiemu, pokonując go 10/3 w ćwierćfinale; Michałowi Nadała, wygrywając z nim 10/6 i pokonując 10/7 Oliwiera Miśkiewicza. Zwycięstwo w tym turnieju dało jej pozycję wiceliderki rankingu.

Zawodniczka MKT Stalowa Wola wystąpiła też w kategorii niebieskiej mieszanej (rocznik 2009).

I tu Oliwia pewnie wygrała swoje grupowe mecze (7/0 z Piotrem Michalskim, 7/1 z Bartoszem Łosikiem, 7/0 z Marcinem Dzikowskim, 7/5 z Janem Urbańskim, 7/2 z Maksymilianem Łyskawą oraz 7/1 ze Stanisławem Fibichem), a w dalszej części zawodów pokonała zwycięzcę grupy B i trafiła do finału. Tam spotkała się z Janem Urbańskim, rywalem z grupy, którego ponownie ograła 7/5. Zwycięstwo to umocniło ją na pozycji lidera klasyfikacji generalnej, którą... już wygra. Oliwia nad resztą stawki ma przewagę ponad 200 pkt, a do rozegrania pozostał tylko jeden turniej, który odbędzie się w grudniu w Puszczykowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE