Reklama

Oliwia Sybicka powalczyła ze starszymi i spotkała gwiazdę

Opublikowano:
Autor:

Oliwia Sybicka powalczyła ze starszymi i spotkała gwiazdę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 8-letnia Oliwia Sybicka z Kolbuszowej nie marnuje czasu. Podczas kolejnego Turnieju o Puchar Agnieszki Radwańskiej sprawdziła się w rywalizacji z nawet dwa lata starszymi rywalkami.

Jak już informowaliśmy, Sybicka zapewniła sobie już triumf w kategorii czerwonej (rówieśnicy) i drugie miejsce w kategorii pomarańczowej (rok starsi) cyklu zmagań o nagrody od Agnieszki Radwańskiej. W przedostatnim tegorocznym turnieju (11-12 listopada) z tej serii Oliwia powalczyła w trzech kategoriach wiekowych: czerwonej, pomarańczowej i w zielonej. W tej ostatniej przyszło jej powalczyć z dwa lata starszymi przeciwniczkami. Najpierw przystąpiła do walki z rówieśnikami.

 

 

W kategorii czerwonej do walki stanęło 22 zawodników z różnych klubów z Polski. - Utworzono cztery grupy, dwie 6-osobowe i dwie 5-osobowe – wspominała Agnieszka Wilk-Sybicka, mama naszej tenisowej nadziei. Oliwia w grupie A zagrała 5 spotkań. Wszystkie zakończyła zwycięstwami: z Piotrem Michalskim z poznańskiego fairPlayce 10:4, z Wojciechem Łukomskim z Bydgoszczy 10:1, z Igą Mazur z Kapustka Tenis Klub z Torunia 10:0, z Bruno Dygrasem z Poznania 10:2, z Nataszą Błuś z Parku Tenisowego Olimpia 10:0.

Więcej w 48 numerze Korso Kolbuszowskiego

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE