Reklama

Okradzione we własnych domach. Policja szuka sprawców

Opublikowano:
Autor:

Okradzione we własnych domach. Policja szuka sprawców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci pracują nad ustaleniem osób, które okradły dwie mieszkanki naszego powiatu.

Swoje oszczędności straciła 78-letnia mieszkanka gminy Cmolas. Okradł ją mężczyzna, który wcześniej powiedział jej, że została wylosowana i może otrzymać 10 tys zł. z funduszy unijnych. Aby jednak otrzymać te pieniądze kobieta musi pokazać mu, że w domu posiada  5 tys. zł.
 
Podobne zgłoszenie policjanci odebrali od 96-letniej mieszkanki również gminy Cmolas. Kobieta poinformowała, że do jej domu weszły trzy kobiety narodowości romskiej. Kobiety zarzuciły jej chustę na głowę, a same penetrowały jej dom i ukradły pieniądze. Wystraszona 96-latka nie była w stanie się bronić. Poszkodowana z pomocą rodziny powiadomiła policję.
 
Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność. - Zwracamy się również z apelem do mieszkańców małych miejscowości o powiadamianie Policji w przypadku, gdy widzimy nieznane osoby pojawiające się w pobliżu domów szczególnie osób starszych, samotnie zamieszkujących. Informacja przekazana na Policję może być pomocna w ustaleniu sprawców tego typu kradzieży - mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy KPP Kolbuszowa. 

Więcej w Korso nr 30/27.07.2016 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE