Reklama

Ogromne ognisko zakażenia koronawirusem w Cmolasie

Opublikowano:
Autor:

Ogromne ognisko zakażenia koronawirusem w Cmolasie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z naszych informacji wynika, że około 70 osób, zarówno podopiecznych, jak i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie, ma potwierdzone zakażenie Covid-19.

- Faktycznie, mamy duże ognisko zakażenia w tej placówce

- nasze informacje potwierdza Dorota Gibała, rzecznik prasowy wojewódzkiego sanepidu. Nasza rozmówczyni o szczegółach na razie nie chce mówić i prosi o cierpliwość, odsyłając nas do komunikatu, który zostanie wydany dzisiaj po południu. 

 


 

W sieci natomiast pojawił się apel:

W związku z wystąpieniem COVID-19 w DPS w Cmolasie, poszukujemy OCHOTNIKÓW do pomocy przy obsłudze mieszkańców. Proszę o kontakt telefoniczny chętne osoby pod numer: 693 535 890

Dom Pomocy Społecznej w Cmolasie prowadzi Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

- Nasz dom posiada 73 miejsc i jest przeznaczony dla osób w podeszłym wieku obojga płci, których stan zdrowia wymaga stałej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej, a ponadto za potrzebę umieszczenia przemawiają również warunki rodzinne, mieszkaniowe i bytowe

- czytamy na stronie DPS w Cmolasie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE