Reklama

Ognisko przed cmentarzem

Opublikowano:
Autor:

Ognisko przed cmentarzem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych w dość niekonwencjonalny, a raczej nieekologiczny sposób postanowiono posprzątać otoczenie cmentarza parafialnego. Wielkie ognisko przed nekropolią zwróciło jednak uwagę mieszkańców.

– Przesyłam zdjęcia zrobione obok cmentarza w Trzęsówce. Widać na nich różne plastikowe reklamówki, wkłady do zniczy, doniczki, sztuczne kwiaty, a wszystko to zostało spalone w wielkim ognisku – napisał do nas Czytelnik. Taki widok mężczyzna zastał na dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych, kiedy postanowił odwiedzić groby swoich bliskich. – Cała gmina jest zobowiązana do recyklingu, więc widząc takie zdarzenie, nie można koło tego przejść obojętnie. Ten dym, który widać na zdjęciu, nie pozwalał oddychać. Normalnie czarna łuna się unosiła. Ludzie mieszkający w okolicy musieli przeżyć horror – uzasadniał swoją interwencję.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE