Reklama

Oglądaj na żywo Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship!

Opublikowano:
Autor:

Oglądaj na żywo Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 28 października oglądaj online mecz Polska - Niemcy Międzynarodową Galę "Thai Battle Chapionship". Początek transmisji o godzinie 19 na www.htslive.pl

I Międzynarodowa Gala „Thai Battle Championship" mecz Polska-Niemcy odbędzie się 28 października, na granicy polsko-niemieckiej w Słubicach. 

Zobaczymy czołówkę zawodników z Polski oraz z Niemiec, w tym również jednego zawodnika z Tajlandii.  Event zakłada łącznie 11 walk, w tym 3 walki półzawodowe oraz 8 walk zawodowych. Informacja na temat gali „Thai Battle Championship” oraz jej zawodników jest rozpowszechniana wśród klubów tajskiego boksu na całym świecie, ale głównie organizatorzy skupiają się na klubach w Polsce, Niemczech, Anglii i Tajlandii.

„Thai Battle Championship” to przede wszystkim show telewizyjne, którego do tej pory nie znali miłośnicy sztuk walki na całym świecie. Z wydarzenia poprowadzona będzie transmisja na żywo. Wszelkie informacje na temat gali można znaleźć na stronie internetowej www.htslive.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/TBCfight .

Wydarzenie ma również element charytatywny. Federacja podjęła współpracę z Fundacją Cancer Fighters.

Patroni medialni, którzy podjęli współpracę z organizatorami to  Grupa Tipmedia, Fight Sportwww.kick-boxing.orgMadFight24 , Polando,  Słubice2.pl, Telewizja HTS, Gazeta Lubuska.

Organizatorzy otrzymali ogromne wsparcie od osób znanych w środowisku muaythai, takich jak Rafał Simonides-trener kadry Polski czy też Tomasz Makowski, od wielu lat związany z tajskim boksem.

Nie przegap. Wejdź 28 października na www.thslive.pl  i oglądaj na żywo walki podczas meczu Polska-Niemcy!

 

 

 

Artykuł sponsorowany

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE