Reklama

Ogień strawił budynek

Opublikowano:
Autor:

Ogień strawił budynek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad trzydziestu strażaków próbowało ugasić pożar stodoły w Woli Raniżowskiej. Niestety, ogień strawił budynek, drobny sprzęt rolniczy i dwie tony siana.

Zgłoszenie o pożarze w Woli Raniżowskiej dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej odebrał w piątek (7 października) około godz. 2.30 w nocy. Na miejsce zostały rozdysponowane dwa zastępy z Kolbuszowej (sześć osób) i pięć jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych: ze Staniszewskiego, Lipnicy, Woli Raniżowskiej i dwa wozy z Raniżowa (łącznie 25 osób). - W momencie dojazdu strażaków na miejsce stodoła paliła się już w całej objętości. Niestety, pomimo podjętych działań nie udało się uratować budynku – mówi Marcin Wieczerzak, rzecznik prasowy PSP w Kolbuszowej. W wyniku pożaru w całości spłonęła stodoła, a także drobny sprzęt rolniczy oraz dwie tony siana. 

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE