Reklama

Odkręć zakrętkę dla Kacpra

Opublikowano:
Autor:

Odkręć zakrętkę dla Kacpra - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do redakcji tygodnika Korso nadal można przynosić zakrętki zbierane dla Kacpra Serafina z Majdanu Królewskiego. Chłopiec już od narodzin musiał zmagać się z wieloma przeciwnościami.

Kacperek przyszedł na świat 18 sierpnia 2013 roku w Nowej Dębie. Miał 53 cm wzrostu i ważył 3650 gram. Chłopiec urodził się z wyjątkowo złośliwym nowotworem tkanek miękkich i kości.

Zakręcona akcja
Wszyscy mogą włączyć się do akcji. Do redakcji trafiają zakrętki od anonimowych osób, ale również od instytucji. Miedzy innymi w pomoc zaangażowali się funkcjonariusze policji z kolbuszowskiej komendy czy szkoły z terenu naszego powiatu. Zebrane nakrętki odsprzedawane są do firmy recyklingowej. Pozyskane pieniądze będą przeznaczone na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca. Nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. Można zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE