Reklama

Oddział w Kolbuszowej będzie nosił imię Mieczysława Maziarza

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Oddział w Kolbuszowej będzie nosił imię Mieczysława Maziarza  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już pewne. Imieniem Mieczysława Maziarza, zmarłego lekarza z Kolbuszowej, zostanie nazwany kolbuszowski oddział lub stacja dializ.

Zarząd Powiatu w Kolbuszowej wystąpił z wnioskiem do dyrektora SP ZOZ w Kolbuszowej o nadanie imienia Mieczysława Maziarza Oddziałowi Nefrologii i Dializoterapii Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej. 

Przedstawiciele powiatu, podejmując taką decyzję, pod uwagę brali osiągnięcia i zasługi zmarłego początkiem grudnia doktora Maziarza. 

- Ten wniosek już do mnie dotarł 

- powiedział nam Zbigniew Strzelczyk, dyrektor kolbuszowskiego szpitala. 

Jak dodał, rozmowy na ten temat trwały już wcześniej. 

- Jestem jak najbardziej za 

- zapewnił nasz rozmówca. 

Dyrektor Strzelczyk zaznaczył, że zostaje jeszcze kwestia ustalenia, czy cały oddział nefrologii i dializoterapii będzie nosił imię Mieczysława Maziarza, czy tylko sama stacja dializ, działająca w ramach oddziału. 

Przypomnijmy. Doktor Maziarz zmarł 5 grudnia w swoim domu w Kolbuszowej. Wcześniej przebywał w szpitalu w Górnie. Miał 71 lat. 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy