Reklama

Oddział pod kluczem

Opublikowano:
Autor:

Oddział pod kluczem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od nowego roku po trzecim piętrze szpitala powiatowego hula wiatr. Oddział ginekologiczno-położniczy i noworodkowy został zamknięty na klucz. - Co teraz stanie się ze sprzętem, który był na porodówce? - pytają zainteresowani mieszkańcy.

Oddział ginekologiczno-położniczy i neonatologiczny od 1 stycznia nie przyjmuje już nowych pacjentek. Kobiety, dla których przyszedł czas rozwiązania, są odsyłane do sąsiednich szpitali, m.in. w Mielcu, Rzeszowie czy Nowej Dębie. Podobnie jest z kobietami, które muszą skorzystać z zabiegów ginekologicznych. Los trzeciego piętra w szpitalu powiatowym w dalszym ciągu nie jest obojętny mieszkańcom. - Ciekawi mnie, co teraz stanie się z wyposażeniem porodówki? Przecież część sprzętu pochodziła z darowizn, więc nie można się go tak po prostu pozbyć – dociekała mieszkanka powiatu. 

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE