Reklama

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej. Działa czy nie?

Opublikowano: śr, 8 lip 2020 11:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Bramki stoją, ale czy kamery działają? - pytają nasi Czytelnicy. Jak się okazuje, odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej, na krajowej drodze nr 9, na razie tylko straszy.

Jak poinformował nas Wojciech Król, rzecznik prasowy Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego, termin ponownego uruchomienia odcinkowego pomiaru prędkości nie jest znany. Dlaczego?

- Nie mamy jeszcze konkretnej daty zarówno prac zmierzających do przeniesienia bramek, jak również uruchomienia pomiaru. Konsultujemy organizację ruchu, konsultujemy sprawę z wykonawcą, urzędem miar, te terminy muszą się zgrać

- mówi rzecznik GIDT.

Jak już informowaliśmy, pomiar zostanie skrócony. Pierwsza bramka, znajdująca się przy wjeździe do miasta, zostanie zlokalizowana za nowym rondem na krajowej "dziewiątce? Druga bramka pozostanie w dotychczasowym miejscu.


CZYTAJ TEŻ:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE