Reklama

Odbijali na wysokim poziomie

Opublikowano:
Autor:

Odbijali na wysokim poziomie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatni weekend lutego na badmintonowych kortach Suchedniowa (woj. świętokrzyskie) odbył się drugi, a zarazem ostatni w tym sezonie turniej rangi Grand Prix Gold. Start Widełka reprezentowało trzech zawodników.

- Formuła tej imprezy zezwala na start tylko wybranym zawodnikom, maksymalnie 12 najlepszych synglistów i synglistek, oraz osiem najlepszych debli i mikstów – podkreśla Piotr Surowiec, trener Startu. 

Szymon najlepszy
Do tego turnieju zakwalifikowało się ze Startu Widełka trzech zawodników. W kategorii juniora: Paweł Kopański i Konrad Płoch, w kategorii młodzika: Szymon Maciąg. - Najlepszy wynik uzyskał Szymek – wspomina Surowiec. Maciąg w grze mieszanej wraz z Zuzanną Luban wywalczył trzecie miejsce. W grze pojedynczej był piąty. - Nasi juniorzy grający wspólnie grę podwójną zagrali kilka fantastycznych pojedynków oklaskiwanych przez publiczność – podkreślał trener Startu. Niestety, Paweł i Konrad przegrali w walce o brązowy medal w trzysetowym pojedynku z kolegami z reprezentacji kadry narodowej Michałem Kikosickim (Wolant Łódź) i Adamem Szolcem (Hubertus Zalesie Górne).

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE