Reklama

Odbierz wejściówki na II Lasowiackie Dożynki

Opublikowano: ndz, 16 sie 2020 12:00
Autor:

Odbierz wejściówki na II Lasowiackie Dożynki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za tydzień w plenerze w Porębach Kupieńskich odbędzie się wydarzenie, na którym zagoszczą kolbuszowskie kapele ludowe i nie tylko. Liczba miejsc jest ograniczona. Sprawdź, jak zdobyć darmowe zaproszenia.

Wydarzenie ma zacząć się 23 sierpnia o godzinie 13. Bezpłatne wejściówki można odebrać w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej do 21 sierpnia. MDK otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 - 16.

Istnieje również możliwość rezerwacji wejściówek pod numerem: 17 2271 563 bądź 783 144 266 jak również potwierdzić swoje przybycie możemy pod adresem mailowym: [email protected] z potwierdzeniem organizatora.

Odbiór zaproszeń w dniu wydarzenia, w godzinach od 13:00 do 15:00.

Uwaga: wejściówki są ważne tylko i wyłącznie w powyższych godzinach. Później wstęp na wydarzenie będzie zależeć od ilości dostępnych miejsc.
Wejście na dożynki jest możliwe po wypełnieniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka


ZOBACZ TEŻ: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE