Reklama

Od lutego w gminie Niwiska dzieciaki będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych

Opublikowano: pt, 25 sty 2019 14:00
Autor:

Od lutego w gminie Niwiska dzieciaki będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wpłynie to pozytywnie na poprawę sprawności fizycznej i stanu zdrowia uczniów.

Program "Szkolny Klub Sportowy" jest akcją skierowaną do uczniów szkół podstawowych z terenu  gminy Niwiska. Nie ma znaczenia wiek, płeć oraz sprawność fizyczna. Celem programu jest umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Skierowany on jest przede wszystkim do uczniów nieobjętych regularnymi formami aktywności fizycznej, np. treningami w klubie sportowym.

"Szkolny Klub Sportowy" polegać będzie na zorganizowaniu i prowadzeniu przez 35 tygodni w okresie od lutego do czerwca i od września  do grudnia 2019 systematycznych zajęć sportowych. Odbywać się one będą dwa razy w tygodniu dla każdego uczestnika, w 60-minutowych jednostkach ćwiczebnych. Uczniowie zostaną podzieleni na minimum 15-osobowe grupy. Założenia są takie, aby przeprowadzić, w okresie realizacji projektu, 70 jednostek zajęć sportowych dla każdej grupy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.