Reklama

O tym jak funkcjonował szpital w Kolbuszowej w 2022 roku oraz jakie było zimowe utrzymanie dróg w powiecie kolbuszowskim. Będzie sesja

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

O tym jak funkcjonował szpital w Kolbuszowej w 2022 roku oraz jakie było zimowe utrzymanie dróg w powiecie kolbuszowskim. Będzie sesja - Zdjęcie główne

W czwartek (27 kwietnia), o godz. 9, w kolbuszowskim starostwie odbędzie się sesja. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (27 kwietnia), o godz. 9, w kolbuszowskim starostwie odbędzie się sesja. Co znalazło się w jej planie?

Radni powiatowi wysłuchają m.in. informacja z zimowego utrzymania dróg. Lucyna Guściora, obezna dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej przedstawi także zamierzenia na okres letni w zakresie poprawy stanu dróg.

Marta Rainer, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej będzie mówić także o sytuacji na rynku pracy na terenie powiatu kolbuszowskiego w 2022 r. i w pierwszym kwartale 2023 r.

W kolejnym podpunkcie planu sesji znalazła się informacja z funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej za 2022 r. i za pierwszy kwartał 2023 r. Przedstawi ją najprawdopodobniej Zbigniew Strzelczyk, dyrektor kolbuszowskiego szpitala.

Radni będą mieli także szansę poruszyć ważne dla mieszkańców sprawy na końcu sesji. 

RADA POWIATU KOLBUSZOWSKIEGO

 • Przewodniczący: Mieczysław Burek 
 • Wiceprzewodniczący: Zbigniew Ofiara 
 • Wiceprzewodniczący: Emil Wilk 
Radni:

 1. Cebula Wojciech
 2. Cesarz Katarzyna
 3. Hopek Marian
 4. Kardyś Józef
 5. Kopeć Stanisław
 6. Kuna Marek
 7. Magda Jerzy
 8. Petejko Roman
 9. Posłuszny Ewa
 10. Prymon Józef
 11. Romaniuk Grzegorz
 12. Wilk Lucjan
 13. Wojdyło Henryk
 14. Wojnas Barbara
 15. Wyka Grażyna
 16. Zawada Maria

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy