Reklama

Nowy rok i nowe przepisy dla kierowców

Opublikowano: sob, 9 sty 2021 17:05
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nowy rok i nowe przepisy dla kierowców  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W 2021 roku ma wejść kilka nowych przepisów, jak m.in. te o zmianie zasad pierwszeństwa w przypadku przejść dla pieszych. Ma ruszyć kampania wyjaśniająca nowe przepisy.

Pod koniec grudnia 2020 r. sejmowa Komisja Infrastruktury przyjęła jedną z najgłośniejszych zmian w 2021 roku. Chodzi o poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. Obowiązkiem kierowcy będzie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście albo znajdującemu się na nim. Rozszerzenie udzielenia pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście nie dotyczy tramwajów.

Co więcej?

Nowe przepisy na przejściach to nie jedyna zapowiada zmiana.  Wszystko wskazuje na to, że (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy