Reklama

Nowy projekt szkolny w Weryni. Co w planie?

Opublikowano:
Autor:

Nowy projekt szkolny w Weryni. Co w planie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Zespole Szkół Agrotechniczno – Ekonomicznych w Weryni przez cały rok szkolny będzie realizowany projekt "Ekonomia i rachunkowość to trafna inwestycja w przyszłość".

W projekcie weźmie udział około 80 uczniów ZSA-E w Weryni kształcących się w zawodzie technik ekonomista i około 80 ósmoklasistów ze szkół podstawowych z terenu powiatu kolbuszowskiego.

Celem projektu jest wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości kształcenia zawodowego, poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły, doskonalenie kluczowych umiejętności zawodowych oraz wzmocnienie zdolności do zatrudnienia i samozatrudnienia poprzez włączenie pracodawców z lokalnego rynku pracy w proces kształcenia zawodowego w zakresie ekonomii i rachunkowości.   

- W ramach projektu zaplanowano atrakcyjne działania ekonomiczne m.in.: warsztaty, konkursy, spotkania z przedstawicielami różnych podmiotów rynku finansowego, wycieczki, konferencję naukową

- podkreślają Ewa Serafin i Beata Bryk, nauczycielki w weryńskiej placówki.


 

Poszerzenie horyzontów, wzrost poczucia własnej wartości, zwiększenie pewności siebie, nabycie umiejętności autoprezentacji to tylko niektóre spośród wymiernych korzyści dla uczestników projektu.

- Poprzez udział w zaplanowanych przedsięwzięciach uczestnicy projektu w sposób kreatywny, przedsiębiorczy i ciekawy spędzą dodatkowy czas, poświęcony na warsztaty, konkursy, spotkania z przedsiębiorcami, zajęcia pozalekcyjne o tematyce ekonomicznej

- dodają pedagodzy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE