Reklama

Nowy policjant w kolbuszowskiej komendzie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowo przyjęty funkcjonariusz złożył w czwartek (29 kwietnia) ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej. - Odbierając legitymację, z rąk insp. Stanisława Babuli, wziął na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą - informuje kolbuszowska policja.

- Kolbuszowska jednostka została zasilona o nowego policjanta

- informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

 

 

Nowo przyjęty funkcjonariusz złożył ślubowanie, wypowiadając słowa roty, i odebrał legitymację z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.

W  najbliższym czasie zostanie on skierowany do szkoły policyjnej, gdzie odbędzie przeszkolenie podstawowe przygotowujące go do służby w szeregach policji.

- Po jego zakończeniu wróci do Kolbuszowej, aby rozpocząć służbę w naszej jednostce

- dodaje komisarz Skubisz-Tęcza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy