Reklama

Reklama

Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 36/2019

Opublikowano: 3 września 2019 21:00
Autor:

Nowy numer Korso Kolbuszowskie - nr 36/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę, 4 września ukaże się nowy numer tygodnika Korso Kolbuszowskie.

         

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Dyrektorzy

    Szanowna Redakcjo W ostatnim numerze KORSO ukazał się artykuł na str 10 " Będą podwyżki ? " a w nim wymowne zdjęcie z komentarzem : Dyrektorzy oświaty nie zostali na części sesji ..... Przedstawia to nas dyrektorów w niekorzystnym świetle i może być odebrane jako ignorowanie tak ważnych kwestii, Pragniemy wyjaśnić, że w tym samym dniu o godz. 11.00 rozpoczynała się narada dyrektorów organizowana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i byliśmy zmuszeni wyjść z sesji , aby dojechać na tę naradę , gdzie omawiane są istotne kwestie związane z organizacją nowego roku szkolnego, sprawowaniem nadzoru pedagogicznego, zmianami w systemie oświaty. Takie narady są co roku i mamy obowiązek w nich uczestniczyć, o czym informowaliśmy wcześniej organ prowadzący. Ponadto wszystkie informacje dot. inwestycji i remontów , które na sesji przedstawił p. Paweł Michno bardzo dobrze znamy , bo przygotowaliśmy je osobiście i w formie elektronicznej przesłaliśmy do biura Rady Miejskiej / wcześniej podczas wakacji te remonty trzeba było organizować i nadzorować, często podczas urlopów /. W kwestii dodatków za wychowawstwo to wszyscy wychowawcy powinni być równo traktowani / równość wobec prawa / i szkoda, że nie uregulowano tego odgórnie tylko znowu zrzuca się to na samorządy i wywołuje niepotrzebne emocje i zamieszanie. Dyrektorzy