Reklama

Nowi pracownicy z urzędach w Kolbuszowej. Kogo zatrudniono w tym roku?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nowi pracownicy z urzędach w Kolbuszowej. Kogo zatrudniono w tym roku? - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
5
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
WIADOMOŚCI Kilku nowych pracowników zasiliło kolbuszowskie urzędy w tym roku. Kto został zatrudniony i na jakim stanowisku? Sprawdzamy, analizując wyniki ogłoszonych konkursów m.in. przez Urząd Miejski w Kolbuszowej.

Nowe osoby znalazły zatrudnienie w kolbuszowskiej administracji. Poszukiwano głównej księgowej, inspektorów i podinspektorów. 

W tym roku Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej ogłosiło trzy konkursu, które wyłoniły pracowników Biura Obsługi Jednostek Samorządu Powiatu Kolbuszowskiego.

Z kolei w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej poszukiwano dwóch podinspektorów - do referatów zajmujących się drogami i planowaniem przestrzennym. Kto zdaniem komisji rekrutacyjnej okazał się najlepszy? Sprawdzamy. 

Początkiem tego roku kolbuszowski magistrat ogłosił także konkursy na dyrektorów przedszkoli i szkół, z racji kończącej się 5-letniej kadencji obecnym szefom placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Kolbuszowa. 

Konkurs został ogłoszony 6 lutego. Poszukiwani byli dyrektorzy:

  • Przedszkola Publicznego w Kolbuszowej Górnej,
  • Szkoły Podstawowej w Bukowcu,
  • Szkoły Podstawowej w Domatkowie,
  • Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej,
  • Szkoły Podstawowej w Przedborzu,
  • Szkoły Podstawowej w Weryni,
  • Szkoły Podstawowej w Zarębkach.

O jego wynikach poinformujemy po otrzymaniu informacji z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy