Reklama

Nowi chętni na wywóz śmieci w przyszłym roku. Będzie taniej?

Opublikowano: ndz, 29 lis 2020 14:43
Autor:

Nowi chętni na wywóz śmieci w przyszłym roku. Będzie taniej? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wracamy do tematu przetargu na wywóz śmieci w Majdanie Królewskim. Są już wyniki trzeciego przetargu. Wzięli w nim udział nowi oferenci.

Pierwszy przetarg na wywóz odpadów w gminie Majdan Królewski ogłoszono 19 października. Do tego zamówienia publicznego zgłosił się tylko jeden oferent, który zażyczył sobie za usługę więcej niż gmina może sobie na to pozwolić. Konsorcjum FCC sp. z o.o. - Lider z partnerem Przedsiębiorstwem Handlowo - Usługowym "Zieliński" zaproponowało kwotę w wysokości  1 194 598,80 zł. Z kolei pieniądze, jakie gmina zamierza wstępnie przeznaczyć na inwestycję, to 958 041 zł. W związku z takim obrotem sytuacji unieważniono ten przetarg i ogłoszono drugi. 

Do drugiego przetargu zgłosił również jeden i ten sam oferent, proponując tym razem kwotę 1 154 271,60 zł. To nadal za droga propozycja, a więc 10 listopada unieważniono drugi przetarg.


12 listopada ogłoszono trzecie już zamówienie publiczne w tej sprawie, a 20 listopada zostało ogłoszone zbiorcze zestawienie ofert. Tym razem do przetargu zgłosiło się czterech zainteresowanych. 

Pierwszy z nich to Zbiórka i Transport Odpadów Komunalnych Józefa Hausner z Niska. Firma zaproponowała 1 028 084,40 zł za swoje usługi. Z kolei drugi zainteresowany, Zakład Komunalny Sp. z.o.o. z Sokołowa ceni się na 1 039 230,00 zł. Najdroższą ofertę proponuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o - 1 147 018,47 zł. Do przetargu zgłosiło się również Konsorcjum FCC sp. z o.o. - Lider  partnerem Przedsiębiorstwem Handlowo - Usługowym "Zieliński", proponując kwotę 1 117 724,40 zł. Czy tym razem zostanie wyłoniony zwycięzca i gmina podpisze umowę? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    ?

    Byle nie Zieliński.