Reklama

Nowe "Święto Chrztu Polski" już 14 kwietnia. Wywieś flagę!

Opublikowano: pt, 10 kwi 2020 09:00
Autor:

Nowe "Święto Chrztu Polski" już 14 kwietnia. Wywieś flagę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek (14 kwietnia) będziemy obchodzić nowe święto państwowe – Święto Chrztu Polski. Wprowadzone ono zostało ustawą z dnia 22 lutego 2019 roku. Nowe święto ma upamiętnić chrzest księcia Polan Mieszka I w 966 r.

- Czternastego kwietnia, według wnioskodawców to „dzień narodowej refleksji nad dziedzictwem naszych ojców, nad odpowiedzialnością wszelkich władz państwowych, wszystkich obywateli i każdego z osobna za naszą Ojczyznę, za jej przyszłość i pomyślność. Święto to powinno służyć inspiracji do podejmowania działań na rzecz dobra wspólnego. (…) Ma zachęcać obywateli do refleksji i wywieszenia w ty dniu flag biało-czerwonych” - czytamy na stronie internetowej kolbuszowskiego starostwa.
 
Zachęcamy mieszkańców powiatu kolbuszowskiego do uczczenia święta i wywieszenia w tym dniu flagi narodowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    Donald

    Jaką flagę? Watykanu czy biało czerwoną?