Reklama

Nowe miejsce dla urzędników przy ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Nowe miejsce dla urzędników przy ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Przebudowa pomieszczeń w budynku przy ul. Piłsudskiego. | foto UM Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już wkrótce pracownicy z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, zostaną przeniesieni do nowego miejsca. Czeka na nich odnowione biuro przy ul. Piłsudskiego.

Zakończyły się prace budowlane na parterze bloku przy ul. Piłsudskiego w Kolbuszowej, których celem była zmiana sposobu użytkowania znajdujących się tam pomieszczeń handlowych na pomieszczenia administracyjne. Wyremontowany lokal przeznaczony zostanie pod użytkowanie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Zakres robót obejmował rozbiórkę części przegród budowlanych, przebudowę instalacji sanitarnych oraz elektrycznych w tym modernizację: instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno- kanalizacyjnej.

-  Pomieszczenia zostały wyposażone w instalacje klimatyzacji oraz wentylacji. Korekcie uległ fragment elewacji wraz z wymianą stolarki i ślusarki okiennej oraz drzwiowej. W pomieszczeniach biurowych zostały wymienione posadzki oraz okładziny wewnętrzne

- wyliczają przedstawiciele magistratu. 

Wartość inwestycji wyniosła ponad 356 tys. zł, a wykonawcą była firma KrisBud z Domatkowa.

Do nowych biur przeniesiony zostanie Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, powstanie też biuro audytora wewnętrznego oraz inspektora ochrony danych. - Musimy zapewnić im odpowiednie warunki - zaznaczył Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej.

Dzięki takim zabiegom w budynku głównym urzędu przy Obrońców Pokoju możliwe będzie przeniesienie na parter referatu podatków, co w znacznej mierze ułatwi obsługę mieszkańców. 

Niedługo urzędnicy przeniosą się z ul. Obrońców Pokoju na ul. Piłsudskiego.

Fot. UM W Kolbuszowej 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy