Reklama

Nowe kierownictwo w Wydziale Geodezji

Opublikowano: śr, 19 kwi 2017 14:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Antoni Bosek – długoletni kierownik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami odszedł na emeryturę. Jego miejsce, w drodze konkursu, zajęła pani Ewa Kornak.

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Antoniego Boska odbyło się podczas marcowej sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego (30 marca). Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś podziękował panu Antoniemu Boskowi za długoletnią, pełną poświęcenia pracę. – W imieniu swoim oraz całej Rady Powiatu Kolbuszowskiego dziękuję za to, że prowadził pan Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami na wysokim poziomie – mówił Starosta Kolbuszowski podczas sesji. – O tym Wydziale można powiedzieć, że jest on Wydziałem wzorowym, zdyscyplinowanym i pracowitym. Jeszcze raz za to dziękuję – dodał Starosta Józef Kardyś. - Przez minione 15 lat, pracując na stanowisku Geodety Powiatowego, starałem się wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafiłem – zaczął odchodzący na emeryturę Antoni Bosek. - Dlatego też mogę powiedzieć, że odchodzę w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Pozostawiam Wydział w bardzo dobrej kondycji. Wymieniona w 100 proc. kadra może realizować każde zadanie i może rozwiązać każdy problem – dodał Antoni Bosek. Na koniec złożył podziękowania Staroście Kolbuszowskiemu oraz wszystkim osobom, które z nim współpracowały na przestrzeni minionych 15 lat. - Dziękuję Staroście za zrozumienie i wspieranie wszystkich moich działań. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem możliwość i dane mi było współpracować za okazaną życzliwość i chęć współdziałania – dodał na koniec Antoni Bosek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    geodeta Świdwin

    geodeta świdwin: http://www.geodeta-swidwin.pl

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    portal geodezyjny

    geodezja portal geodezyjny: http://www.geodezja24.pl