Reklama

Nowa radna w radzie powiatu. To już pewne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nowa radna w radzie powiatu. To już pewne  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rada powiatu kolbuszowskiego, ma już wyznaczonego nowego radnego. Kto nim został?

4 stycznia komisarz wyborczy w Tarnobrzegu, wydał obwieszczenie o wynikach obsadzenia wygasłego mandatu w radzie powiatu kolbuszowskiego.

- Komisarz Wyborczy w Tarnobrzegu postanowił, że w miejsce wygaszonego mandatu radnego Mieczysława Maziarza, wstępuje Katarzyna Cesarz - napisała Katarzyna Bryś-Dywan, komisarz wyborczy w Tarnobrzegu. 

Katarzyna Cesarz, mieszkanka Weryni w wyborach przeprowadzonych w 21 października 2018 roku uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności oraz nie zrzekła się pierwszeństwa do obsadzenia mandatu na rzecz kandydata z tej samej listy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy