Reklama

Nocny pościg za kierowcą BMW w Kolbuszowej. Mężczyzna próbował zepchnąć z drogi radiowóz

Opublikowano:
Autor:

Nocny pościg za kierowcą BMW w Kolbuszowej. Mężczyzna próbował zepchnąć z drogi radiowóz  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę w nocy, 20 maja, policjanci interweniowali na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Na jednym z parkingów 26-latek wprowadzał auto w poślizg.

Funkcjonariusze podjechali do kierowcy włączając sygnały dźwiękowe. Kazali mu się zatrzymać. Kierowca BMW zaczął wtedy uciekać w kierunku Rzeszowa, a następnie drogą w kierunku Przedborza przez Domatków, Bukowiec, Poręby Kupieńskie i Przedbórz.

W trakcie ucieczki kierowca wielokrotnie zjeżdżał na przeciwległy pas, lekceważąc znaki drogowe i zmuszając jadących z przeciwnej strony do zatrzymywania się lub zjazdu na pobocze w celu uniknięcia zderzenia.

- W pościg za uciekającym pojazdem włączyli się drugim radiowozem dzielnicowi - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa

Podczas wyprzedzania kierowca bmw próbował zepchnąć radiowóz z drogi uderzając w prawą stronę policyjnego samochodu. Funkcjonariusze wyprzedzili bmw i zblokowali mu dalszą drogę ucieczki.

- Przy zastosowaniu chwytów obezwładniających wyciągnęli kierowcę z pojazdu. Od 26-latka policjanci wyczuli alkohol, mężczyzna trudem utrzymywał równowagę - dodaje przedstawicielka policji.

Mieszkaniec Kolbuszowej odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości, został więc przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew celem określenia zawartości alkoholu w organizmie.  Później trafił do izby wytrzeźwień.

Więcej w najbliższym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE