Reklama

Nocne czuwanie w parafiach w Kolbuszowej i okolicach. Wierni będą modlić się o pokój w Polsce i na świecie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay,com

Nocne czuwanie w parafiach w Kolbuszowej i okolicach. Wierni będą modlić się o pokój w Polsce i na świecie  - Zdjęcie główne

Parafie zapraszają na nocne czuwanie i modlitwę o pokój. | foto pixabay,com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W wielu parafiach na terenie Kolbuszowej, ale i całego powiatu kolbuszowskiego w najbliższy weekend odbędą się nocne czuwania. Wierni będą modlić się o pokój i błogosławieństwo dla Polski. Z pewnością wielu będzie modlić się o pokój na świecie i ustanie wojny na Ukrainie.

M.in. parafie Brata Alberta w Kolbuszowej, Kolegiata, parafia Cmolas, czy parafia Raniżów zapraszają wiernych na nocne czuwanie, które odbędzie się w sobotę, 26 lutego.

Parafia pw. św. Brata Alberta w Kolbuszowej

W sobotę 26 lutego parafia zaprasza do modlitwy w łączności z ks. Dominikiem Chmielewskim i Niepokalanowem.

O godz. 21 rozpocznie się Apel Jasnogórski. Do północy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, czuwanie, adoracja, różaniec i koronka. O godz. 24 odbędzie się msza święta. 

Kolegiata Kolbuszowa 

Parafia włącza się w Ogólnopolskie Nocne Czuwanie w intencji pokoju połączone z mszą świętą o godzinie 24.

- Zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków Kolegiaty, na to nocne czuwanie z 26 na 27 lutego tj. z soboty na niedzielę. Pragniemy to uczynić w łączności duchowej z ks. Dominikiem Chmielewskim i Niepokalanowem modląc się także w intencji naszej ojczyzny. Rozpoczniemy je Apelem Jasnogórskim o godz. 21, połączonym z modlitwą przed Najświętszym Sakramentem, które będzie trwało do mszy porannej. Na sytuację międzynarodową nie mamy większego wpływu. Wiele wydarzeń i zachowań niepokoi, dlatego zjednoczmy się we wspólnej modlitwie, kto nie będzie mógł przyjść do kościoła, niech łączy się z nami przez transmisję. Chcemy modlić się o pokój szczególnie na Ukrainie, przepraszać za nasze grzechy i błagać Boga w Trójcy Świętej Jedynego, oraz Niepokalaną Królową Polski o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny i naszych rodzin

- pisze kolegiata.

Parafia Cmolas 

W nocne czuwanie włącza się także parafia Cmolas. Tu czuwanie również rozpocznie się o godz. 21.

- Czuwanie będzie trwać do porannej mszy, o ile znajdą się chętni. Lista na zapisy w zakrystii. Chodzi o to, by Najświętszy Sakrament nie pozostał sam w kościele. Zapraszamy, pomódl się Bracie i Siostro za Ojczyznę

- czytamy na stronie internetowej cmolaskiej parafii.  

Parafia Raniżów 

Parafia Raniżów również zaprasza do nocnego czuwania z soboty na niedzielę. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy