Reklama

Niezaszczepieni mają mieć gorzej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Niezaszczepieni mają mieć gorzej  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że w Polsce, tak samo jak w wielu krajach toczy się dyskusja, co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych.

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski przekazał, że rząd będzie zwiększać benefity dla osób zaszczepionych "podobnie jak inne kraje w Europie, które przygotowują już takie plany".

Pytany, czy wzorem Wielkiej Brytanii wprowadzone zostaną specjalne legitymacje zaszczepionych, minister odparł, że na razie w planach jest wprowadzenie w aplikacji Internetowe Konto Pacjenta -  kodu QR, który każdy zaszczepiony będzie mógł mieć w pamięci swojego telefonu.

- I w razie potrzeby wydrukować, by choćby osoby niekorzystające ze smartfonów, mogły mieć go fizycznie przy sobie

- dodał.

Na pytanie, czy jest jakiś (...) 
  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy