Reklama

Nietrzeźwi rowerzyści

Opublikowano:
Autor:

Nietrzeźwi rowerzyści - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci ujawniają coraz więcej pijanych rowerzystów.

W piątek (25 sierpnia) pijani rowerzyści wpadli w Mechowcu. Zatrzymany około godz. 10, 22-latek miał 2,28 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kilka minut później mundurowi zatrzymali kolejnego "śmiałka" na rowerze. 37- latek kierował jednośladem, mając 0,7 promila alkoholu.

Tego samego dnia pijany rowerzysta wpadł w ręce policjantów w Staniszewskiem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 27- latek miał 2,80 promila alkoholu w organizmie.

Z kolei w poniedziałek (28 sierpnia) mundurowi zatrzymali w Zielonce pijanego 65- latka. Mężczyzna kierował rowerem, mając 1,66 promila alkoholu w organizmie.

W sierpniu trwają wzmożone policyjne działania pod nazwą "Rowerem bezpiecznie". Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na wykroczenia, które rowerzyści popełniają, takie np. jak: przejeżdżanie rowerem przez przejście dla pieszych, naruszanie przepisów o korzystaniu z chodnika czy jazda bez trzymania co najmniej jednej ręki na kierownicy. Mundurowi sprawdzają również, czy rowerzyści nie kierują pod działaniem alkoholu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE