Reklama

Nieruchomości bez podwyżki

Opublikowano: wt, 18 paź 2016 05:01
Autor:

Nieruchomości bez podwyżki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu zaledwie pięciu minut radni miejscy zatwierdzili stawki podatku od nieruchomości na 2017 rok. Żaden z samorządowców nie zabrał głosu ani nie skomentował zaproponowanych stawek. Dlaczego?

Powód takiego szybkiego głosowania jest bardzo prosty. W większości przypadków stawki podatku od nieruchomości zostaną utrzymane na takim samym poziomie, jak w obecnym roku. Tylko w trzech punktach kwoty zostaną nieco obniżone zgodnie z wytycznymi ministra finansów. Mowa tu o podatku od gruntów pod wodami powierzchniowymi stojącymi lub płynącymi jezior i zbiorników sztucznych (w tym roku obowiązująca stawka to 4,58 zł od 1 ha powierzchni, od 2017 r. będzie to 4,54 zł od 1 ha powierzchni), podatku od budynków zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu kwalifikowanym materiałem siewnym (jest 10,68 zł od 1 mkw., będzie 10,59 zł od 1 mkw. Powierzchni użytkowej) oraz podatku od budynków związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych (jest 4,65 zł od 1 mkw., będzie 4,61 zł od 1 mkw. Powierzchni użytkowej).

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.