Reklama

Nielegalne automaty w Kolbuszowej. Krajowa Administracja Skarbowa zabezpieczyła urządzenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

Nielegalne automaty w Kolbuszowej. Krajowa Administracja Skarbowa zabezpieczyła urządzenia  - Zdjęcie główne

Funkcjonariusze KAS zabezpieczyli w piątek, 11 lutego sześć nielegalnych automatów. | foto Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek (11 lutego) funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Wartość zarekwirowanych urządzeń oszacowana została na 72 tys. zł.

Funkcjonariusze podkarpackiej KAS prowadzili na terenie Kolbuszowej działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. Podczas kontroli jednego z lokali ujawniono 6 nielegalnych automatów do gier. Zostały one zabezpieczone do dalszego postępowania, prowadzonego przez Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

ZOBACZ TAKŻE:

- KAS przypomina, że osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi odpowiedzialność karna: kara grzywny do 720 stawek dziennych albo kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie. Organizatorowi nielegalnych gier, a także właścicielowi lokalu grozi również kara pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego nielegalnego automatu. Przestępstwo karne skarbowe popełnia także osoba, która uczestniczy w nielegalnych grach hazardowych. Czyn taki zagrożony jest karą grzywny do 120 stawek dziennych

- wyjaśnia Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy