Reklama

Nie żyje ks. Stanisław Marczewski. Przez wiele lat pełnił funkcję proboszcza

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zmarł ksiądz Stanisław Marczewski. Był wieloletnim proboszczem Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Domatkowie oraz katechetą w szkole w Bukowcu i Domatkowie.

O śmierci duchownego poinformowała dzisiaj (5 lipca) społeczność Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Bukowcu (gm. Kolbuszowa).
 
 
- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś (5 lipca 2021 r.) odszedł do Domu Ojca oddany służbie ludziom ksiądz Stanisław Marczewski, katecheta, nauczyciel, wrażliwy człowiek
- poinformowała szkoła w Bukowcu na swojej stronie na Facebooku.

-
Był z nami przez lata sukcesów. Wiernie towarzyszył w troskach i kłopotach. Jego ostatnie lata upływały w chorobie i cierpieniu, które ofiarował Bogu za nas - parafian, swoich kolegów i koleżanki z pracy. Zawsze wspominał chwile spędzone w szkole.
Kiedy jeszcze zdrowie pozwalało, często odwiedzał naszą placówkę. U niego każdy miał imię i zasługiwał na uścisk oraz chwilę spojrzenia. Będzie nam brakowowało naszego Kochanego Brata
- czytamy dalej.
 
Ks. Stanisław Marczewski od 8 września 1991 r. pełnił obowiązki proboszcza w parafii w Domatkowie i równocześnie katechety w szkole w Bukowcu i Domatkowie. Po 26 latach pracy przeszedł na emeryturę i zamieszkał w Mielcu.
 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy