Reklama

Nie tolerujmy dziadostwa!

Opublikowano:
Autor:

Nie tolerujmy dziadostwa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Porozrzucane ubrania, kołdry i wandalizm widoczny na ścianach - tak wygląda jeden z przystanków w Raniżowie. O utrzymanie porządku apelują mieszkańcy gminy. Jakie rozwiązanie proponują w tej sprawie samorządowcy?

Sygnał na temat estetyki Raniżowa dostaliśmy od jednej z naszych Czytelniczek. – Smród, brud i ubóstwo – tak określiła wygląd przystanku koło mostu mieszkanka Raniżowa. – Tak wygląda Raniżów, miejscowość gminna, a ten przystanek jest doskonałą wizytówką gminy. Niech wszyscy zobaczą. Tak nie powinno być – skarży się kobieta, która zwraca uwagę również na fetor, wytwarzający się w okolicy. – Smród dochodzący z tych gnijących ubrań jest wprost nie do zniesienia. Kto jest za to odpowiedzialny i gdzie są władze? – dopytuje rozżalona kobieta.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE