Reklama

Nie oddasz gabarytów do końca roku. Dlaczego?

Opublikowano: śr, 21 paź 2020 08:49
Autor:

Nie oddasz gabarytów do końca roku. Dlaczego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na stronie Urzędu Gminy Cmolas pojawiła się informacja o tym, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie zamknięty do końca grudnia.

Jak decyzję o zamknięciu PSZOK-u argumentuje wójt?

- W związku z zagrożeniem epidemiologicznym  spowodowanym koronawirusem, mając na uwadze ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo publiczne, odwołuję do końca grudnia 2020 r. odbiór odpadów komunalnych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – parking przy Urzędzie Gminy Cmolas

- poinformował Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas.


O sprawie poinformowała również na swoim profilu na Facebooku Bernadetta Wolak-Posłuszny, radna z Cmolasu. Jak zaznaczyła przedstawicielka mieszkańców, cmolaska rada gminy nie zajmowała w tej sprawie stanowiska. Jako radna Bernadetta Wolak-Posłuszny nie była informowana o wprowadzonej zmianie oraz o planach reorganizacji mobilnego PSZOK-u w Cmolasie, który znajduje się przy urzędzie w Cmolasie.


Również mieszkańcy nie kryją swojego niezadowolenia z faktu zamknięcia mobilnego PSZOK-u w Cmolasie. Są oni zdania, że skoro punktu zbiórki odpadów nie będzie działał do końca roku, powinni oni uiścić mniejsze opłaty za swoje śmieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Barbara

  Bardziej niepokoi poroniony terminarz odbioru odpadów: W niektore miesiące odpady niesegregowane odbierane co dwa tygodnie, po czym następuje przerwa pięciotygodniowa /pomijam fakt, że w grudniu odebrane będą raz/. Oprócz tego rozdzielenie odbioru plastiku i szkła - już drugi miesiąc czekamy na odbiór szkła! Kolejna sprawa, to wywożenie śmieci do l... Rozwiń

 • rok temu | ocena +1 / -0

  Kazik

  Dokladnie niech wojt galek sie opamieta i niech obnizy stawki za smieci a nie okradac mieszkancow wstyd i hanba