Reklama

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! |WYWIAD|

Opublikowano:
Autor:

"Nie możesz powiedzieć tego głośno bo Cię zlinczują" - A jednak powiedział i poszło na całą Polskę! |WYWIAD| - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Bartosz Romowicz w krótkim czasie zyskał miano najpopularniejszego burmistrza Ustrzyk Dolnych. Ciągnie się za nim jednak spora kontrowersja - dlaczego? Burmistrz chce skrócić lekcje religii, aby zaoszczędzić nieco pieniędzy na oświacie. Jego pomysł podzielił nie tylko gminę czy miasto, ale cały kraj.

O sprawie i powodach chęci skrócenia religii pisaliśmy już tutaj:


Spotkał się Pan już za swoją decyzję z falą hejtu?

Samorządowcy to osoby publiczne. Mamy zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie zresztą jak politycy- posłowie czy ministrowie. Musimy być odporni na komentarze, również te negatywne. Tym bardziej w obliczu wszechobecnej anonimizacji w internecie, czy na portalach społecznych, musimy mieć grubą skórę. Myślę, że taką mam, choć już zdecydowałem się w ostatnich tygodniach na złożenie zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa przez niektórych użytkowników Facebooka, w związku z pomówieniami i insynuacjami, że działam niezgodnie z prawem. Czekam na efekt działania służb, które mają zapewnić porządek i bezpieczeństwo. Obawiam się jednak, że nie będzie on satysfakcjonujący.

Przypomnijmy, że znalazł Pan sposób, jakim kosztem znalazł Pan ponad pół miliona w budżecie miasta?

Jako organ wykonawczy gminy odpowiadam za gospodarkę finansową. Ostatnie decyzje polskiego rządu i partii rządzącej w Polsce sprawiły, że jako samorządy mamy(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE